Umelá inteligencia - WebSite X5 PROFESSIONAL - SLOVENSKÝ PREDAJCA

  

Prejsť na obsah
 

2023.2: Umelá inteligencia je tu

Publikované v Webstránka X5 Novinky · 30. mája 2023
Možno sa to nezdá, ale keď začnete vyvíjať webovú stránku, uvedomíte si, že existuje veľa obsahu na písanie: dlhý (obsah stránky), krátky (názvy) alebo veľmi krátky (CTA) obsah; kreatívny (blogové príspevky) alebo technický (produktové listy) obsah; obsah určený na čítanie ľuďmi alebo vyhľadávačmi (SEO značky). A samozrejme je nevyhnutné, aby bol celý tento obsah dobre napísaný.
 
Bohužiaľ sa však niekedy ocitneme trochu bez nápadov, zatiaľ čo inokedy potrebujeme východiskový bod na prekonanie slávneho spisovateľského bloku. Inokedy by sme uprednostnili, keby sa o písanie obsahu priamo postaral niekto iný.
 
S funkciou MagicText, funkciou založenou na umelej inteligencii predstavenou v novej verzii WebSite X2023 Pro 2.5, môžete toto všetko brilantne prekonať: takže prichádzanie s novými nápadmi a písanie obsahu je jednoduché a rýchle.
 

MagicText: nový spôsob písania obsahu

Pokračujme v poriadku a pokúsme sa trochu lepšie pochopiť nielen to, čo je MagicText, ale aj to, ako ho môžeme používať a čo s ním môžeme dosiahnuť.
 
Ako už bolo spomenuté, MagicText je asistentom pri generovaní textového obsahu založeného na umelej inteligencii. S aktívnou licenciou Website X5 Pro môžete použiť MagicText na písanie akéhokoľvek užitočného obsahu na svojich webových stránkach: názvy, názvy SEO, odseky, nápady a značky.
V praxi nájdete takéto tlačidlo v poliach, kde budete musieť zadať text: 
 
 
Jediné, čo musíte urobiť, je kliknúť na toto tlačidlo a zavolať funkciu MagicText.
 
Je to celkom jednoduché: stačí si vybrať typ textu, ktorý chcete zostaviť, a napísať dôležité pojmy, ktoré je potrebné spomenúť.
 
To je všetko! Jedným kliknutím na tlačidlo Vytvoriť text a po chvíli uvidíte, že sa obsah objaví pred vašimi očami. Doslova!
 
V tomto okamihu môžete skopírovať text, vložiť ho do dokumentu alebo sa vrátiť, zmeniť pokyny a požiadať spoločnosť MagicTex, aby vytvorila inú verziu.
 
Je zrejmé, že sa budete môcť slobodne rozhodnúť, či použijete vygenerovaný text tak, ako je, alebo ho upravíte podľa svojich predstáv. Stručne povedané, riadite a MagicText vykonáva.
 

Všetky funkcie AI k vašim službám

Práca s MagicTextom - videli sme to z prvej ruky - je veľmi jednoduchá. Týmto spôsobom môžete požiadať MagicText, aby:
 • nájdite nové nápady: vyberiete si tému a MagicText vám pomôže nájsť nápady, na ktoré ste možno nikdy nepomysleli.

 • Písanie nadpisov a odsekov: MagicText dokáže rýchlo napísať akýkoľvek typ textu za vás. Odsek za odsekom, dokonca aj dlhý článok nadobúda tvar.

 • písať názvy a SEO značky: MagicText pozná osvedčené postupy na napísanie perfektného názvu pre Google a ak chcete, používa ich.
 •  
  Ale nielen to! Môžete si tiež vybrať tón, s ktorým bude MagcText písať obsah, a - čo je ešte zaujímavejšie - môžete si vybrať jazyk.
   
   
  Potrebujete profesionálny produktový list, neformálny obsah alebo nadšený článok? Bez problémov.
   
  Má váš web aj anglickú alebo nemeckú verziu? MagicText dokáže správne písať v týchto a mnohých ďalších jazykoch!
   
  Nakoniec, MagicText udržiava chronológiu všetkého obsahu vytvoreného počas pracovnej relácie: ak máte druhé myšlienky a chcete obnoviť koncept, ktorý ste pôvodne zahodili, môžete to urobiť.
   

  Tajomstvo dobrého obsahu? Vynikajúca výzva

  Výzva je súbor inštrukcií, ktoré sa odovzdávajú MagicTextu, aby mohol vygenerovať obsah. Je ľahké pochopiť, že čím lepšia výzva, tým lepšia bude kvalita vygenerovaného obsahu.
   
  Otázka teda znie: ako napíšete dobrú výzvu?
   
  V skutočnosti sa toho nemusíte obávať. V skutočnosti sme integráciou MagicText do webovej stránky X5 Pro urobili rýchlu kompozíciu čo najjednoduchšou.
   
  Výzva sa v zásade skladá automaticky kombináciou:
   
  • súbor informácií súvisiacich s kontextom: napríklad názov lokality, názov stránky, na ktorej sa pracuje, pole, z ktorého bola umelá inteligencia volaná atď.;

  • voľby, ktoré ste urobili: typ textu, tón, jazyk;

  • informácie, ktoré ste označili ako dôležité, čo je potrebné uviesť.
  •  
   Týmto spôsobom stačí poskytnúť kľúčové pojmy, ale výzva bude obsahovať všetky informácie potrebné na to, aby ste mohli získať relevantný a kvalitný obsah.
    

   Výhody umelej inteligencie

   V tomto bode, ak sa chceme pokúsiť o počiatočné hodnotenie, existuje veľa profesionálov, ktorí tipujú hrniec v prospech umelej inteligencie. S MagicText:
    
   • Získate profesionálny a pútavý obsah Či už potrebujete napísať popisy produktov, chytľavé titulky alebo obsah
    pre hlavné stránky vášho webu, MagicText vám vždy ponúkne najlepšie riešenie.

   • Šetríte čas a energiu
    S programom MagicText môžete rýchlo generovať obsah prispôsobený vašim špecifickým potrebám: týmto spôsobom optimalizujete proces vytvárania svojich webových stránok bez zníženia kvality a efektívnosti textového obsahu.

   • Máte k dispozícii dokonalé prispôsobenie a prispôsobivosť
    Obsah generovaný programom MagicText je solídnym východiskovým bodom, ale môžete slobodne vykonávať zmeny a prispôsobovať ho, aby ste zabezpečili, že váš obsah dokonale odráža vašu víziu a ciele vašich webových stránok.

   • Môžete generovať obsah v rôznych jazykoch
    Nezáleží na tom, aká je medzera na trhu alebo cieľové publikum vašich webových stránok: MagicText vám poskytne konzistentný a kvalitný textový obsah v akomkoľvek jazyku, ktorý chcete používať.

   • Máte k dispozícii
    vždy aktuálny nástroj MagicText je založený na modeli umelej inteligencie Open AI, ktorý je neustále aktualizovaný a vylepšovaný. To znamená, že vaše webové stránky môžu držať krok s najnovšími trendmi v odvetví.
   •  

    Stále k téme obsahu

    Okrem predstavenia umelej inteligencie s MagicTextom prináša nová verzia 2023.2 so sebou ďalšiu funkciu, vďaka ktorej bude obsah na vašom webe jednoducho "bezchybný": kontrola pravopisu.
     
    Stručne povedané, už neexistujú žiadne výhovorky: teraz máme k dispozícii všetky nástroje na písanie dobrého obsahu a na zabezpečenie toho, aby nedošlo k žiadnym preklepom alebo chybám.
     
    Teraz je čas pustiť sa do práce a rozbehnúť klávesnicu!
     
    PS: Kto napísal tento príspevok? Priznávam: MagicText prispel. Povedzme, že sme to napísali "4 rukami" 😉
     
     
    Návrat na obsah