GOOGLE APPS - WebSite X5 PROFESSIONAL - SLOVENSKÝ PREDAJCA

  

Prejsť na obsah

Využite možnosti svojej domény na maximum vďaka Google Apps!Gmail ponúka internetovému svetu možnosť používať vlastné emailové adresy v tvare vasemeno@vasadomena.sk. Google prichádza s výkonným webovým nástrojom na správu vašich emailov vrátane účinnej antispamovej a antivírovej ochrany, s až 25GB priestorom pre jednu emailovú schránku, výkonným a super rýchlym nástrojom na vyhľadávanie správ. Príťažlivá web aplikácia je prístupná odkiaľkoľvek, aj prostredníctvom mobilu a je plne kompatibilná so všetkými emailovými klientami Outlook Express, Thunderbird a podobne, rovnako pre IMAP ako aj POP protokol.

Vďaka Google Apps získate:

Gmail -- E-mail s kapacitou až 25 GB pre každú emailovú schránku, s vyhľadávacími nástrojmi a integrovaným chatom. mail.vasadomena.skGoogle Kalendár -- Koordinácia stretnutí a firemných udalostí pomocou kalendárov s možnosťou zdieľania. kalendar.vasadomena.skGoogle Dokumenty -- Vaši užívatelia môžu vytvárať dokumenty, tabuľky a prezentácie a pritom navzájom spolupracovať v reálnom čase z okna webového prehliadača. docs.vasadomena.skGoogle Page Creator -- Rýchlo a jednoducho tvorte a publikujte webové stránky pre svoju doménu s použitím nástroja pre návrh webových stránok pracujúceho v režime WYSIWYG (vidíte presne to, ako bude vyzerať výsledok vašej práce).


Úvodná stránka -- Centrálne miesto, kde môžu vaši užívatelia prehliadať svoju došlú poštu a kalendáre, získať prístup k vášmu podstatnému obsahu a vyhľadávať na internete. start.vasadomena.skAko na to?

1.Najprv si vyberte program a zaregistrujte sa na stránkach Google Apps:


2.Po zaregistrovaní si vytvorte toľko emailových schránok koľko budete potrebovať v Google administrátorskom kontrol paneli.

3.Overte vlastníctvo vašej domény vo webhostingu Central podľa niektorej z inštrukcií Google Apps (v angličtine):

http://www.google.com/support/a/bin/topic.py?topic=9196


4.Nastavte si váš webhostingový server nasledovne:

  • Prihláste sa do Klientskej Zóny

  • Otvorte menu DNS záznamy

  • Vymažte MX záznamy.

  • Vytvorte 5 nových MX záznamov pre vasadomena.tld. Pole 'Adresa' nechajte voľné, vyberte MX typ a skopírujte po jednom nasledujúce servery spolu s číslom priority do políčka 'Hodnota' a kliknite na tlačítko Uložiť:


1 ASPMX.L.GOOGLE.COM

5 ALT1.ASPMX.L.GOOGLE.COM

5 ALT2.ASPMX.L.GOOGLE.COM

10 ASPMX2.GOOGLEMAIL.COM

10 ASPMX3.GOOGLEMAIL.COM


Vaše emaily sú teraz prevádzkované spoločnosťou Google!


Je to naozaj chytré a jednoduché! Odporúčame vám používanie Google služieb a výhod, ktoré nám prináša najlepší emailový poskytovateľ na svete.


Návrat na obsah