Multijazycna stranka

Sotekaedo
Pokročilý
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 26. Aug 2021 14:45:34
Kontaktovať používateľa:

Multijazycna stranka

Príspevok od používateľa Sotekaedo »

AHojte,
este som to nerobil ale viete mi poradit ako sa robi viacjazycna stranka?
Teda v navode su 3 moznosti -
1. vyber jazyka cez entry page
2. v zahlavi cez "vlajocku"
3. automaticky preklad na zaklade geolokacie
Mno kedze mam skusenosti s velkym cestovanim po svete a preklady stranok na zaklade geolokacie su dost blbe - napr ak idete do Ciny alebo INdonezie, tam si fakt nepomozete - (btw vedeli ste ze Symantec antivir vam neurobi update virovej databazy mimo Europu), preto by som sa radsej zameral na rozklikavanie vlajociek v menu.
Tu by som potreboval radu - je mi jasne ze budem vytvarat jazykove verzie - dajme tomu SVK, EN a DE. SVK uz mam hotovu a uz mam prerobene texty do EN a DE. Postupovat mam tak, ze najprv skopirujem projekt a zmenim nastavenie jazyka v uvodnom nastaveni na EN + prepis vsetkych textov a keywords atd s tym, ze obrazky zostanu ako su a to iste urobim s nemeckou verziou (samozrejme vlajocky budu pre Svk verziu EN a DE, pre EN verziu Svk a DE a pre DE verziu EN a Svk.) No ak je to teda spravny postup budem mat 3 projekty ako ich nalinkovat? Mam iba urobit podadresare na serveri napr podadresar EN a podadresar DE a nalinkovat na vlajocky indexy na tieto podadresare? Alebo ako?
Velmi pekne dakujem za radu.
I.
Sotekaedo
Pokročilý
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 26. Aug 2021 14:45:34
Kontaktovať používateľa:

Re: Multijazycna stranka

Príspevok od používateľa Sotekaedo »

No tak dakujem za rady, uz som to vyriesil. Ak by niekto chcel postup, rad pomozem.
Napísať odpoveď