GALÉRIA | Nezobrazuje tlačítka

Wicky666
Nováčik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 23. Okt 2017 20:10:54
Kontaktovať používateľa:

GALÉRIA | Nezobrazuje tlačítka

Príspevok od používateľa Wicky666 »

Dobrý deň,
ako som prešiel na najnovšiu verziu, tak mi prestalo na stránke zobrazovať tlačítka v galérii... neviete čo s tým môže byť???
Pripájam link >>> http://www.tattoobysanto.sk/tattoo-by-santo.jpg
Ďakujem Wicky
saling
Veterán
Príspevky: 80
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 17:35:33
Kontaktovať používateľa:

Re: GALÉRIA | Nezobrazuje tlačítka

Príspevok od používateľa saling »

V changelogu u verzie 2019.2.4 sa pravdepodobne popisuje oprava takejto chyby , ktorá mohla v niektorých prípadoch nesprávne zobrazovať navigačné odrážky galérie klasických prezentácií .
Pri mojom skúšobnom vytvorení demonštračnej stránky vo verzii 2019.2.5 s prázdnou šablónou pre klasickú galériou sa takýto problém nevyskytol . Pri porovnaní css kódov pre Vašu zobrazenú stránku pre imSControls , imPPrev , imPNext a demonštračnej stránky som nenašiel rozdiely. Štýl zobrazenia navigačnej lišty štandardnej galérie má svoje nastavenia aj v javascripte x5engine.deferrable.js.
Vaša terajšia zmena štýlu zobrazenia už bez navigačnej lišty bola v danom čase správnym a logickým riešením.
V prípade výskytu zlého zobrazenia navigačnej lišty aj po upgrade na 2019.2.7 a vyššie Vám doporučujem sa obrátiť priamo na tvorcu programu s poskytnutím Vašich detailných údajov vrátane nastavení a štýlu šablóny, čo sú pre každú vytvorenú stránku jedinečné a neopakovateľné parametre.
Napísať odpoveď