verzia 13.0.2.19

Lucifer
Nováčik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 23. Apr 2018 19:47:21
Kontaktovať používateľa:

verzia 13.0.2.19

Príspevok od používateľa Lucifer »

Zdravim nema niekto verziu 13.0.2.19 padol mi disk aj so zalohami a na claude som nasiel zalohu ale z tejto verzie a nemozem to otvorit v tarsej 13tke to nejde a ani v novsej uz ma ide picnut :?
saling
Veterán
Príspevky: 80
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 17:35:33
Kontaktovať používateľa:

Re: verzia 13.0.2.19

Príspevok od používateľa saling »

Nové fórum na rozdiel od starého fóra ( viď jeho zálohu ) už nie je samostatne členené na evolution alebo professional , ale už iba na časové verzie. Z uvedeného dôvodu doporučujem v príspevkoch uviesť o ktorú funkčnú verziu sa príspevok dotýka ( professional , evolution , ..... , demo ).

Každý zaregistrovaný užívateľ programu má možnosť si z HELPCENTRA zo sekcie DOWNLOAD kedykoľvek stiahnúť najnovšiu verziu programu websitex5 ktorej licenciu vlastní a tiež aj jej anglický návod.
Medzi poslednou verziou 13.1.8.23 zo 17.11.2017 a Vami citovanou verziou 13.0.2.19 zo 16.11.2016 je ročný rozdiel. Medzi nimi je vždy pri nahravaní projektu zabezpečená kompatibilita smerom k vyšším čiselným verziám.
Domnievam sa, že len málo užívateľov si robí priebežné zálohy jednotlivých verzii počas roku pred aktualizáciami programu v PC . Sám osobne už mám archivované len tie čo sú už len v HELPCENTRI - teda aktuálne z jednotlivých verzií ako 14 , 13 ... , všetky priebežné verzie pre .... . 13, 14 sa mazali kapacitných dôvodov na HD.

Najnovšie príspevky do fóra sa skoro vždy týkajú novších verzií programu. To však neznamená že ich obsah sa nemusí dotýkať aj starších verzií. Jeden z mojich z posledných príspevkov sa dotýkal súborov IWZIP ako možnosť poslednej záchrany obsahu stránky pri omylom zmazaní tohto najdôležitejšie súboru projektu. Tento konkrétny príspevok má význam skoro pre všetky verzie websitex5.
Napísať odpoveď