nefunkcné odosielanie mailov cez formulár

Jano Užívateľ
Nováčik
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 05. Jan 2021 2:49:55
Kontaktovať používateľa:

nefunkcné odosielanie mailov cez formulár

Príspevok od používateľa Jano Užívateľ »

zdravim,

mam problem s funcnostou formularov na dodosielanie emailov vo verzii WX5 Pro 2020.3.7
Vypisuje hlasku:
Parse error: syntax error, unexpected '[', expecting ']' in v subore .... /res/x5engine.php on line 674

v starej verzii 16 s rovnakym nastavenim ako v novej verzii vsetko funguje. Cital som tu na fore, ze to moze byt v PHP verzii, ktoru pouziva server, kde je stranka, ale citam, ze tam pouzivaju verziu PHP 7.3. Tak teraz neviem, co je to za problem.
Vie mi niekto pomoct?
Dik za kazdu pomoc.
Používateľov profilový obrázok
admin
Administrátor
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 16:15:47
Kontaktovať používateľa:

Re: nefunkcné odosielanie mailov cez formulár

Príspevok od používateľa admin »

Vyskúšajte test odosielania emailov:

choďte na vašu stranku: http://vasastranka:/admin

prihlasite sa svojim loginom a heslom aké ste si nastavili vo WebsiteX5 programe

a tam si môžete otestovať vsetky funkcie odosielania emailov

mne prestalo tiez odosielať, tak som použil na odosielanie moj Gmail účet, ktorý som nastavil vo Websitex5 programe v sekcií nastavenie/pokročilé/správa dát
2021-01-06 (2).png
Potom to funguje bez problémov

Ak použijete Gmail účet ako smtp musíte povoliť prístup menej zabezpečených aplikácií vo Vašom Gmail účte.
2021-01-06 (3).png
Jano Užívateľ
Nováčik
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 05. Jan 2021 2:49:55
Kontaktovať používateľa:

Re: nefunkcné odosielanie mailov cez formulár

Príspevok od používateľa Jano Užívateľ »

Zdravim, nebude to pre tuto chvilu potrebne. Komunikoval som priamo s podporou WSX5, poradii mi premazat celu stranku, deaktivovat chybove hlasky, odskusat PHP 7.2 resp. 7.4 - ci to pomoze.
Komunikoval som aj s nasim partnerom z hostingu - nakoniec mi premazali celu zlozku, nahral som tam znova celu stranku a vsetko zacalo bezat.
Drze sa. a Dakujem za radu.

J.
Napísať odpoveď