e-shop

vbnk
Borec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: St 30. Aug 2017 19:06:00
Kontaktovať používateľa:

e-shop

Príspevok od používateľa vbnk »

Chcem sa opýtať skúsenejších, ako by sa to dalo urobiť...

1. Po odoslaní objednávky z e-shopu pri poslednom kroku (t.j. štvrtom) by sa hodilo umiestniť nejaké tlačítko alebo aspoň text, napr. HOTOVO, ktoré by umožňovali odísť zo stránky - napr. na domovskú stránku webu alebo späť do e-shopu.

2. Možno nejak nastaviť v programe, aby v objednávke neboli uvádzané ešte raz texty: Spôsob platby a Spôsob dodania (s tým istým textom, ktorý je uvedený už v Zozname produktov)? Totiž, nebyť tohto duplicitného textu, skoro každá objednávka by sa zmestila na jednu stranu papiera.

Vďaka za rady a návod - ako na to...
saling
Veterán
Príspevky: 80
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 17:35:33
Kontaktovať používateľa:

Re: e-shop

Príspevok od používateľa saling »

Akékoľvek zmeny zobrazovania údajov, ktoré sú prednastavené php a js knižnicami dodávaných v rámci WebsiteX5 je možné len programovou úpravou týchto štandardných knižníc od fy Incomedia.
vbnk
Borec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: St 30. Aug 2017 19:06:00
Kontaktovať používateľa:

Re: e-shop

Príspevok od používateľa vbnk »

Prosím o radu (informáciu):

Mám verziu 2019 Professional. Prevádzkujem e-shop.
Ako by som mohol docieliť, aby sa v e-shope odrátaval dostupný počet kusov daného tovaru, ale aby nebol zobrazený na webe v e-shope (chcem docieliť, aby počet kusov na sklade zákazník nevidel, ale aby bol tovar podľa objednávok odčítavaný...).
Doposiaľ mi e-shop funguje tak, že odratáva tovar z e-shopu - iba ak je viditeľný počet dostupných kusov tovaru na webe.
Čiže - ako možno skryť dostupné množstvo tovaru; t. j. "Na sklade: xy" - ale nech tam je iba - "Tovar je dostupný".

Vopred vďaka za radu.
Napísať odpoveď