Menu - nabídka - podnabídka

FALEK
Borec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 18:30:02
Bydlisko: PRACHATICE
Kontaktovať používateľa:

Menu - nabídka - podnabídka

Príspevok od používateľa FALEK »

Verze 15 má zcela nové řešení menu. Verze 13 umožnila přidat před položku menu obrázek (ikonku). To nová verze nenabízí. Ale obrázky vložené do položek ve verzi 13 se nyní zobrazují chybně. Bohužel nejdou z programu odstranit, ani nijak upravit. Alespoň já jsem na to nepřišel. Kdo mi poradí?
saling
Veterán
Príspevky: 80
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 17:35:33
Kontaktovať používateľa:

Re: Menu - nabídka - podnabídka

Príspevok od používateľa saling »

Objekt "MENU" je novým prvkom vo WebSiteX5 od verzie 14. Pri konverzii z 13 do vyšších verzií sa s možnými problémami s menu pravdepodobne už stretol každý a vyžadoval si k tomu vlastný prístup v závislosti od konkrétneho projektu.

Dopad v objekte "MENU" vo vlastnom projekte som v minulom období popísal v staršom príspevku :
viewtopic.php?f=6&t=24

Na pracovnom projekte ktorý neprepisuje pôvodný obsah stránky na serveri sa dajú odskúšať aj možnosti zmien s vymazaním chybne generovaného menu a novým vložením objektu " menu " , ktorý si vygeneruje svoju novú štruktúru podľa aktuálnych existujúcich stránok projektu a bez vami skôr dokladaných image do menu.
FALEK
Borec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 18:30:02
Bydlisko: PRACHATICE
Kontaktovať používateľa:

Re: Menu - nabídka - podnabídka

Príspevok od používateľa FALEK »

Dobrý den. Díky, vyzkouším to na pracovním webu. Zatím jsem to řešil změnou polohy textu.
PF
Napísať odpoveď