GIF obrázky se nezobrazují v náhledu

FALEK
Borec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 18:30:02
Bydlisko: PRACHATICE
Kontaktovať používateľa:

GIF obrázky se nezobrazují v náhledu

Príspevok od používateľa FALEK »

Zdravím.
V programu WebSiteX5 Evolution 13.0.1.16 (64-bit) mám tento problém. Převedl jsem stránky t verze 12 a všude, kde jsem použil obrázek GIF (s průhledným pozadím) se mi tento obrázek nezobrazuje v náhledu, když ho vyberu a potřebuji upravit. Nemohu tak měnit jeho vlastnosti. Přitom na stránce se zobrazuje. Pokud přidám nový obrázek GIF, také se mi nezobrazí v náhledu při editaci - okno OBRAZOVÝ OBJEKT, ani po kliknutí na tlačítko Upravit v okně "Úprava obrázku" - jako kdyby tam nebyl. Stejně tak se nezobrazují GIF obrázky při úpravách "Záhlaví" či "Zápatí" stránky.
WSx5_GIF-1.jpg
WSx5_GIF-1.jpg (137.69 KiB) 16755 zobrazení
WSx5_GIF-2.jpg
WSx5_GIF-2.jpg (95.67 KiB) 16755 zobrazení
WSx5_GIF-3.jpg
WSx5_GIF-3.jpg (60.71 KiB) 16755 zobrazení


Napsal jsem tyto mé zkušenosti na fóru Incomedia https://helpcenter.websitex5.com/en/post/159869
Máte stejné problémy?
Petr Falek
FALEK
Borec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 18:30:02
Bydlisko: PRACHATICE
Kontaktovať používateľa:

Re: GIF obrázky se nezobrazují v náhledu

Príspevok od používateľa FALEK »

Zdravím.
Takže dnešním dnem je můj problém vyřešen, protože byl vydán Update 13.0.2.18 a nyní už se obrázky GIF dají upravovat a náhledy jsou k dispozici. Kromě toho mi bylo odpovězeno i na druhý problém, který jsem zde nezmiňoval, a to je zpomalení programu při úpravě záhlaví a zápatí. Celou odpověď v angličtině připojuji:

Hello Petr,
The gif internal preview issue will be solved with the new update which will be released soon.
About the slow header and footer the developers are working on it.
You can try to follow these steps:
- Open the windows start menu or press the Windows Key + R and search for cmd.exe and run it.
- In the Command Prompt enter following command:
lodctr /R
- Press enter
In case you receive error 5 you need to start cmd.exe as Administrator with the rightclick option.
Many thanks!


Překlad Googlu:

Dobrý den, Petr,
Mechanismus GIF Vnitřní náhled bude řešen s novou aktualizací, který bude brzy propuštěn.
Vývojáři pracují na problému pomalého záhlaví a zápatí.
Můžete se pokusit :
- Otevřete okno Start menu nebo stiskněte klávesa Windows + R a vyhledejte cmd.exe a spusťte jej.
- V příkazového řádku zadejte následující příkaz:
lodctr / R
- Stiskněte Enter
V případě, že se zobrazí chyba 5 je nutné spustit cmd.exe jako správce s možností klikněte pravým tlačítkem myši.
Mnohokrát děkuji!
Napísať odpoveď