Velké prodlevy při editaci záhlaví a zápatí

FALEK
Borec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 18:30:02
Bydlisko: PRACHATICE
Kontaktovať používateľa:

Velké prodlevy při editaci záhlaví a zápatí

Príspevok od používateľa FALEK »

Jak jsem zmínil v jiném příspěvku, verze 13 pracuje velmi pomalu při editaci záhlaví a zápatí. Jakákoliv změna vyvolá patrně dílčí ukládání a práce je značně ztížena. Výrobce o tom ví a pracuje na tom. Osoba na fóru Incomedia mi poradila tento postup:

Spustit cmd.exe a v příkazovém řádku zadat následující příkaz: lodctr /R a stisknout Enter

A já bych rád věděl, co je to za příkaz, k čemu slouží ... znáte to někdo? Můžete mi to přiblížit?
Děkuji, Petr Falek
Používateľov profilový obrázok
jurdikla
Borec
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 17:21:38
Kontaktovať používateľa:

Re: Velké prodlevy při editaci záhlaví a zápatí

Príspevok od používateľa jurdikla »

FALEK
Borec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 18:30:02
Bydlisko: PRACHATICE
Kontaktovať používateľa:

Re: Velké prodlevy při editaci záhlaví a zápatí

Príspevok od používateľa FALEK »

Děkuji pane Jurdiku.
Prošel jsem si to 2x a moc moudrý z toho nejsem. Bojím se, abych tím nezpůsobil nějaké problémy na celém počítači. Raději počkám na opravu od výrobce. Petr Falek
saling
Veterán
Príspevky: 80
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 17:35:33
Kontaktovať používateľa:

Re: Velké prodlevy při editaci záhlaví a zápatí

Príspevok od používateľa saling »

Len pripomínam, aby sa vždy pred spustením náhľadu uložil projekt. Vtedy by mal byť už na 100% aktualizovaný obsah v systémovom adresári "D+S" kde sú dáta pre náhľad. Možno to urýchli aj načítavanie pri náhľade.
FALEK
Borec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ut 08. Nov 2016 18:30:02
Bydlisko: PRACHATICE
Kontaktovať používateľa:

Re: Velké prodlevy při editaci záhlaví a zápatí

Príspevok od používateľa FALEK »

Děkuji za připomenutí, pokud nezapomenu - zálohuji projekt vždy před zásadní změnou.
Ale jen připomínám, že zpomalení se neprojevilo až při vlastním ukládání změny či náhledu stránky, ale už při editaci. Stačilo posunout vybraný objekt, nebo upravit velikost a program přestal na chvíli pracovat. Prodlevy byly časté a dlouhé třeba 1-2 minuty. Mám ale pocit, že současná aktualizace 13.0.2.19 už to nedělá. 8-)
Napísať odpoveď